Więźba dachowa

Więźba dachowa produkowana przez Zakład Przemysłu Drzewnego Matusiak charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta, niezależnie od jego potrzeb i wymagań. Jakość użytych materiałów ma kluczowe znaczenie dla trwałości i wytrzymałości więźby dachowej. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i certyfikowane materiały, które zapewniają odpowiednią sztywność konstrukcji oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych.

W produkcji więźb dachowych wykorzystujemy głównie drewno iglaste, takie jak świerk, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Drewno jest odpowiednio suszone i impregnowane, co zabezpiecza je przed działaniem wilgoci oraz szkodników. Ponadto, produkujemy też inne elementy konstrukcji dachowych, jak łaty drewniane.

Oferta dla wielu klientów

W Zakładzie Przemysłu Drzewnego Matusiak współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi oraz deweloperskimi. Nasza firma jest otwarta na różnorodne formy współpracy, w tym również na realizację projektów na zamówienie oraz dostarczanie więźb dachowych dla klientów z Poznania, Wałcza i innych miejsc na terenie Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. Współpracując z Zakładem Przemysłu Drzewnego Matusiak, można liczyć na terminowe realizacje zamówień, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Przywiązujemy ogromną wagę do podczas realizowania zamówień w zakresie konstrukcji dachowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamówienia elementów konstrukcji dachowej.

Więźba dachowa

Dach jest ważnym elementem każdego domu, dlatego należy dobrać odpowiednią więźbę, która będzie spełniać normy budowlane i zapewni sztywność całej konstrukcji.
  • Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do podczas realizowania zamówień w zakresie konstrukcji dachowych
  • Wykonujemy więźby dachowe wg indywidualnych zamówień prywatnych inwestorów, jak również firm
Adres

Zakład Przemysłu drzewnego „MATUSIAK” s.c. Leszek Matusiak, Anna Matusiak

Ul. 1 Maja 20, Mielęcin, 78-630 Człopa

765 168 45 46

Phone

Tel. stacjonarny: 67 258 1147

Tel. kom. sprzedaż: 736 153 001

Tel. kom. właściciel: 604 249 752